Įmonės įsigijimas yra lengviausias ir greičiausias kelias į naujojo verslo sėkmę. Parduodame visiškai naujas, veiklos nevykdžiusias UAB. Jūs gaunate visiškai naują įmonę su visais įrodymais, kad įmonė neturi jokių skolų bei tiesioginių ar netiesioginių įsipareigojimų. O taip pat visiškai nemokamai Jums pridėsime: įmonės antspaudą, banko sąskaitą, registracijos adresą bei steigimo dokumentus iš registrų centro. 

parduodame-uab-maziausiomis-kainomis

Kaip ir kiekviena UAB. taip ir visos mūsų parduodamos UAB turi įstatinį kapitalą, kurio minimalus dydis prasideda nuo 2500€.

Norėdami įsigyti UAB, Jūs tiesiog turite išsirinkti iš žemiau pateikto sąrašo, susisiekti su mumis telefonu arba elektroniniu paštu, o likusias procedūras padarysime mes. Jums tereikės atvykti pas notarą ir pasirašyti.


 

Sąrašas parduodamų įmonių (UAB):

Norėdami rezervuoti įmonę – spauskite ant jos pavadinimo ir atlikite rezervaciją.

Įmonės kaina vos 269€

Taip pat galime įsteigti naują įmonę su Jūsų pasirinktu pavadinimu, kaina taip pat 269€

Įmonę parduodant mokestis notarui nuo 30€.

Norint įsigyti UAB Jums reikia susisiekti su mumis, pateikti informaciją apie įmonės pirkėją tam, kad būtų greitai ir sklandžiai paruošti dokumentai UAB pardavimui.

UAB įsigijimas yra įforminamas notaro bei registrų centro. Būtent į jį reikės pristatyti JAR dokumentus, kuriuos įteiksime Jums įmonės perdavimo metu, taip pat jeigu reikės – galėsime kartu vykti su Jumis į registrų centrą.


 

Naudinga žinoti, perkant UAB

Kodėl naudinga pirkti įmonę? Tai padeda sutaupyti nemažai laiko, o įmonę įsigijęs asmuo jau tą pačią akimirką gali veikti naujo juridinio asmens vardu, dažniausiai tai būna UAB. Tai labai padeda norint veiklą pradėti vykdyti greitai.

Įsigyjant UAB iš mūsų ar kitų įmones steigiančių įmonių yra sutaupomi taip pat ir bereikalingi kontaktavimai su registrų centru, bankais, antspaudo įmonėmis. Trumpiau  tariant yra taupomas verslininkų svarbus laukas, jie juk sako: “laikas – pinigai”.

Neturint buveinės, kurioje būtų galima registruoti įmonę, mes užregistruosime savo buveinę visiškai nemokamai.


Kodėl patikimiausias būdas pirkti UAB yra iš tam specializuotos įmonės?

Atsakymas yra labai paprastas – todėl, jog perkant iš specializuotos įmonės, Jūs būsite visiškai užtikrinti, jog parduodama įmonė neturės jokių įsiskolinimų ar pradelstų mokėjimų, neturės neigiamos istorijos ir bus paruošta naudoti tą pačia akimirką, kai ją įgysite.

Žinoma, pirkdami UAB su jau vykdyta veikla, galite įgyti įmonę ir su teigiama veikla, kas pakelia įmonės vertę ir leidžia įmonės vadovui įmonės vardu lengviau gauti kreditą naujam verslui, tačiau tokiu atveju privalote būti labai budrūs ir labai atydžiai patikrinti įmonės dokumentus, antraip galite įsigyti įmonę su skolomis ar kitais įsipareigojimais.

Tiesiausias kelias į sėkmę – įsigyti visiškai naują, pilnai paruoštą verslui vystyti įmonę – rinktis PĮ paslaugų centro įmonės pirkimo paslaugą arba steigimo paslaugą.