ĮMONIŲ STEIGIMAS

Įmonių steigimas yra labai svarbus ir atsakingas verslas. Pagalba žmonėms, kuriantiems naują verslą – mūsų aistra. Esame pasiryžę paaukoti visas, savo turimas žinias, kad padėtume Jums sukurti naują verslo pradžią.

Įmonės kūrimas yra daug paprastesnis, kai kreipiatės į mus. Tokiu atveju Jums nereikės rūpintis mechaniniais įmonės steigimo procesais. Už Jus visa tai atliks “PĮ paslaugų centro” komanda. Susisiekite su mumis arba užpildykite norimo juridinio asmens (UAB, MB, IĮ, VŠĮ) steigimo formą, o visa kita atliksime mes.

 

UAB (Uždaroji Akcinė Bendrovė) – ją įsteigti galima dviem būdais: su notaro pagalba arba internetu. Naudojantis notaro pagalba, UAB yra įsteigiama per 5-7 d.d. O štai steigiant naują UAB internetu, užtruksime 2-3 d.d. Atliksime visus veiksmus už Jus, tereikės tik pasirašyti.  UAB steigimas IĮ (Individuali įmonė) – ją užtruks įsteigti 1-2 d.d. Norėdami pasinaudoti mūsų teikiama Individualios Įmonės steigimo paslauga, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais . Atliksime visus veiksmus už Jus, tereikės tik pateikti prašomus duomenis ir  pasirašyti dokumentus.  IĮ steigimas
MB (Mažoji Bendrija) – ją įsteigti galima dviem būdais: su notaro pagalba arba internetu. Naudojantis notaro pagalba MB yra įsteigiama per 5-6 d.d. O štai teigiant naują MB internetu, užtruksime 2-3 d.d. Atliksime visus veiksmus už Jus, tereikės tik pasirašyti. MB steigimas VŠĮ (Viešoji Įstaiga) – ją galima įsteigti per 2-4 d.d.  Norėdami pasinaudoti mūsų teikiama Viešosios Įstaigos steigimo paslauga, susisiekite su mumis. Atliksime visus veiksmus už Jus, tereikės tik pateikti prašomus duomenis ir  pasirašyti. VŠĮ steigimas

JURIDINIO ASMENS FORMA

Prieš steigiant naują įmonę, reikia savęs paklausti, kokio tipo juridinis asmuo yra reikalingiausias ir efektyviausiai išpildys verslo lūkesčius.  Tai derėtų daryti atsižvelgiant į tai, kokia kryptimi bus orientuota įmonė:

Pelno siekianti organizacija – labiausiai tinkamos juridinio asmens formos: Uždaroji akcinė bendrovė (UAB), Mažoji bendrija (MB) ir Individuali įmonė (IĮ).

Pelno ir veiklos apimčių prognozė – devyniais iš dešimties atvejų, siekiant pelno, verslininkai naudoja Uždarąsias akcines bendroves (UAB) arba Mažąsias bendrijas (MB), taip pat yra kuriamos ir Individualios įmonės (IĮ), tačiau tai verslininkai renkasi kur kas rečiau.

Ne pelno siekianti organizacija – steigiant ne pelno siekiančią organizaciją ir norint tenkinti viešąjį interesą, (padėti visuomenei, gautus pinigus panaudoti naudingos veiklos žmonėms įgyvendinti) steigiama Viešoji įstaiga (VŠĮ), tačiau norint suvienyti tam tikras interesų grupes, mokyti juos ar kita, tokiu atveju geriau steigti asociaciją.

Įmonės pavadinimas – juridinio asmens pavadinimas negali kartotis su jau esančiu kito juridinio asmens faktiniu pavadinimu. Kadangi pavadinimų jau yra įregistruotų galybė, tad  teks gera pasukti galvą, kad pavadinimas būtų unikalus ir lietuviškas arba lotyniškas, o taip pat maksimaliai atspindėtų Jūsų veiklos kryptį. Mūsų konsultantai Jums patars geriausius sprendimus nemokamai

Taip pat mes registruojame įmonės pavadinimą užsienio kalba, kas yra ganėtinai sudėtinga, kadangi įmonės registravimas užsienio kalba yra stipriai sugriežtintas, tad įprastai dažnu atveju yra atmetama registracija neteisingai užpildžius dokumentus.

Įmonės adresas – kiekviena įmonė privalo turėti registruotą buveinės adresą, grįstą nekilnojamuoju turtu. Jeigu adreso neturite ar negalite turėti – ne bėda, tokiu atveju mes suteiksime registracijos adresą be papildomų mokesčių.