UAB STEIGIMAS

Uždaroji akcinė bendrovė (UAB) gali būti įsteigta dviem būdais: su notaro pagalba – trunka savaitę laiko arba internetu užtrunka 1-3 darbo dienas. Jeigu naudositės mūsų paslaugomis, be vargo per keletą darbo dienų įgysite visiškai naują įmonę.

stegti-uab-steigiame--uab

UAB steigimas internetiniu būdu yra greičiausias ir patogiausias kelias įgyti naują UAB. Viskas ką Jums reikia padaryti norint įsteigti naują UAB naudojantis mūsų paslaugomis, tai užpildyti Naujo UAB steigimo formą ir vėliau atvykti pasirašyti, o visa kita padarysime mes: atliksime visus UAB steigimo procesus, pagaminsime antspaudą, paruošime dokumentus.

Yra galimybė steigti UAB naudojant mūsų įstatinį kapitalą, tokiu atveju įsteigtą įmonę parduotume ją Jums.

Galima įsteigti įmonę naudojantis notaro paslaugomis, tačiau tokiu būdu užtrunka ilgiau įsteigti įmonę, taip pat tai yra brangesnis būdas, tačiau jei klientas nori, tokia galimybė yra. 

Mes suorganizuosime susitikimą su notaru, paruošime reikiamus dokumentus, taip pat galėsime kartu su Jumis nuvykti į registrų centrą. Jums reikės sugalvoti įmonės pavadinimą, pateikti UAB steigimui reikalingus dokumentus, bei suformuoti įstatinį kapitalą.

Kainos

UAB steigimas internetiniu būdu tik – 249

UAB steigimas per notarą – nuo 329

UAB steigimas su mūsų įstatinu kapitalu – 269

Įmonės pardavimas tik nuo – 269€

UAB steigimas  nelietuvišku pavadinimu, papildomos išlaidos – 209


Naudinga informacija siekiant įsteigti UAB

UAB yra ribotos civilinės atsakomybės verslo formatas, dėl šios priežasties verslininkai atsako tik įmonės turtu, kas reiškia, jog pačio verslininkų bei akcininkų turtas yra neliečiamas.

UAB yra ypač naudinga, kai strateguojama bendrauti su užsienio atstovais, kadangi UAB įmonės formą žino užsienio atstovai, tad nekils papildomų klausimų dirbant kartu.

UAB savininkais akcininkais tapti gali tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys, kadangi dažniausiai investicijos yra pritraukiamos per juridinius asmenis, tokiu būdų juridiniai asmenys tampa įmonės bendrasavininkais. Šiuo atveju MB ir IĮ to padaryti negalėtų, kadangi jų savininkai gali būti tik fiziniai asmenys. 


 

Ko reikia norint įsteigti UAB patiems?

parduodame- uab
  • Minimalaus įstatinio kapitalo – 2500€.
  • Įmonės registracijos adreso.
  • Tiksliai paruoštų steigimo dokumentų.
  • Banko sąskaitos dar iki UAB įregistravimo.
  •  Elektroninis parašo – jei steigsite įmonę elektroniniu būdu.
  •  Laikino pavadinimo įtraukimo į registrą. Tai padaryti yra sudėtingiau dėl stipriai sugriežtintos pavadinimų registro kontrolės ir padidintų apribojimų.