Įmonės geriausiomis kainomis

Įmonės geriausiomis kainomis

Įmonės geriausiomis kainomis

Parduodame įmones mažiausiomis kainomis Lietuvoje. Siūlomas asortimentas yra nuo UAB iki asociacijų. Steigiame UAB, MB, VŠĮ, IĮ ir kitas. Taip pat turime sąrašą jau įsteigtų įmonių. Jas, norint įsigyti, tiesiog reikia rezervuoti ir susitarti su mūsų komandos atstovais, dėl perdavimo laiko. Nuo tos akimirkos, kai įmonė bus perduota Jums – galėsite ja naudotis besąlygiškai ir pilnavertiškai, kadangi įmonė turi ir banko sąskaitą, ir antspaudą, ir visus jos legalumą patvirtinančius dokumentus. Tad nieko nelaukite ir rezervuokite patinkančią įmonę arba galime įsteigti naują su Jūsų sugalvotu pavadinimu.

Siekiame tapti lyderiais tarp siekiančių padėti verslininkams greičiau pasiekti savo svajones, todėl įmonių kainas sumažinome dar labiau. Tik dabar, ir tik pas mus galite įsigyti įmonę nuo 199€. Žemos kainos lydi didelę sėkmę. Mes tikime sėkme, todėl parduodame UAB, MB, VŠĮ ir IĮ tokiomis kainomis, kokių dar nematėte. Užsukite į mūsų įmonių sąrašą ir išsirinkite Jums tinkamiausią, o jeigu norite kito verslo formato vieneto, tuomet galite paskaityti apie tai čia ir išsirinkti Jums ir Jūsų verslui tinkamiausią juridinio asmens formą. Norime pabrėžti, jeigu nežinote ar nepasitikite savo žiniomis, visuomet galite nemokamai konsultuotis su mūsų įmonės atstovais, kurie padės Jums išsirinkti labiausiai Jūsų lūkesčius atitinkantį verslo formatą.

Steigiant naują įmonę naudojantis mūsų paslaugomis arba įsigyjant jau įsteigtą juridinį asmenį, visiškai nemokamai gausite įmonės registracijos adresą visam laikui. Kitu atveju Jums tektų registruoti įmonę savo arba artimiesiems priklausančiame nekilnojamame turte, o blogiausiu atveju nuomoti įmonės buveinės adresą už didelį metinį mokestį, pas mus šią paslaugą gausite už dyką.

Kitos paslaugos

Taip pat siūlome ir kitas paslaugas žemiausiomis kainoms, pavyzdžiui buhalterinė apskaita. Šios paslaugos Jums neteiks nei viena privati įmonė pigiau, nei tai siūlome mes. Tad rekomenduojame palyginti mūsų siūlomas su rinkoje esančiomis privačių įmonių, kurios siūlo buhalterines apskaitos paslaugas kainomis ir pasirinkti mūsų kolektyvą. Dabar yra taikoma akcija, įsigijus naujai įsteigtą įmonę, pirmus metus galėsite naudotis mūsų įmonės siūlomomis buhalterinėmis paslaugomis su dvidešimties procentų nuolaida. Dėl buhalterinių paslaugų teiraukitės mūsų konsultantų.

 

admin