ĮMONĖS BUVEINĖ

Norėdami įsteigti įmonę, savarankiškai ar naudodamiesi mūsų paslaugomis – privalote registruoti įmonės buveinės adresą.

Mes galime registruoti įmonės adresą visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, taip pat pagal pasirinkimą ir mažesniuose. Jums tereikia pateikti užklausą dėl registracijos adreso

Įmonės registracijos adresas – 89

nemokamas-registracijos-adresas

Naudinga informacija apie registracijos adresą

Steigiant įmonę elektroniniu būdų yra labai svarbu, kad patalpų, kuriose bus registruojamas juridinis vienetas savininkas turėtų elektroninį parašą. Steigiant įmonę šiuo būdų, patalpų savininkas turės pasirašyti elektroniniu parašu, jog sutinka Jums registruoti savo įmonę jo patalpose. 

Jeigu patalpos buvo įgytos santuokos metu, tuomet reikės, jog abu savininkai pasirašytų elektroniniu paštu leidimą naudoti jų nekilnojamąjį turtą kaip Jūsų įmonės adresą.

Jeigu įmonė yra įsteigiama per notarą, tokiu atveju patalpų savininkas turi atvykti ir pasirašyti leidimą naudoti jo nekilnojamą turtą kaip įmonės registracijos adresą. Taip pat, jei patalpų savininkų yra daugiau, tokiu atveju visi jie turi pasirašyti raštišką sutikimą registruoti įmonę arba gali pasirašyti įgaliojimą turintis asmuo.

Jeigu turtas yra įkeistas bankui, tai yra hipoteka, šiuo atveju turi pasirašyti sutikimą naudoti įmonės buveinės registracijos adresą papildomai ir kreditorius.

Keičiant jau registruotos įmonės buveinės adresą, reikalingas patalpų savininko sutikimas arba pasirašymas elektroniniu paštu, taip pat adreso registracijos formos, kurios.

Įregistruoti adresą arba įsteigti įmonę su jau registruotu adresu galime mes, susisiekite su mumis ir palikite šį darbą profesionalams.