Išieškome skolas

Išieškome skolas

Padedame išieškoti skolas, kurios atsirado naujai taip pat jau  įsisenėjusias. Skolų išieškojimas turi du tipus, kurie yra skirstomi į  pagrindines rūšis:

  • Ikiteisminis skolų išieškojimas.
  • Teisminis skolų išieškojimas.
skolu-isieskojimas

Ikiteisminis skolų išieškojimas

Iš mūsų praktikos galime teigti, kad didžiąją dalį skolų galima sugrąžinti nesikreipiant į teismą. Tiesiog reikia pasirinkti efektyviausią skolų išieškojimo būdą būtent tam atvejui. Labai svarbu, jog įsiskolinimo ieškojimo procedūra būtų vykdoma kompetetingo asmens. Taip pat, kuo anksčiau skolų išieškotojai pradės veikti skolintojo vardu, tuo didesnė tikimybė, jog skola bus grąžinta, taip pat tai bus pasiekta su mažiausiais laiko bei finansų ištekliais. Gavę įsiskolinimą patvirtinančius dokumentus, perimsime skolos administravimą,  bei sugrąžinsime skolą per trumpiausią laiką.


Teisminis skolų išieškojimas

Jeigu jau nutiko taip, kad ikiteisminis skolos išieškojimas nedavė rezultato, tuomet lieka tik vienas kelias – teisminis skolos išieškojimas.

Norėdami kreiptis į teismą, privalote pasikonsultuoti su kompetetingais atstovais ir priimti geriausią sprendimą, kokiu būdu tai padaryti yra efektyviausia:

  • Pareiškimas, dėl teismo įsakymo išdavimo.
  • Ieškinys.

Siūloma atsižvelgti į skolos išieškojimo galimybių sudėtingumą. Labai svarbu, kad išieškotojas pateiktų visus su įsiskolinimu arba skola susijusius dokumentus, jog skolos išieškojimo administratorius galėtų pateikti geriausią pareiškimą arba ieškinį. Iškart po to, kai teismas priims teigiamą sprendimą, teismo dokumentas (vykdomasis raštas ar teismo įsakymas) bus pateiktas antstoliui, kuris priverstinai išieškos skolą.

Mūsų teisininkai gali paruošti (vekselius, sutartis, reikalavimus, susitarimus, prašymus, įkeitimus ar kitus dokumentus).

admin