MB STEIGIMAS

Mažoji bendrija (MB) gali būti įsteigta dviem būdais: su notaro pagalba – trunka savaitę laiko arba internetu užtrunka 1-3 darbo dienas. Jeigu naudositės mūsų paslaugomis, be vargo per keletą darbo dienų įgysite visiškai naują įmonę.
MB steigimas internetu yra greičiausias ir patogiausias būdas įgyti naują MB. Viskas, ką privalėsite padaryti norėdami įsteigti MB naudojantis mūsų paslaugomis, tai užpildyti MB steigimo formą, o vėliau pasirašyti elektroniniu parašu, visa kita padarysime mes: atliksime visus MB steigimo procesus, pagaminsime antspaudą, paruošime dokumentus.

Taip pat yra galimybė įsteigti Mažąją bendriją (MB) naudojantis notaro paslaugomis, tačiau tai užtrunka ilgiau bei kainuoja finansiškai ir laiko atžvilgiu daugiau, kadangi tenka važiuoti papildomai pas notarą.

Mes suorganizuosime susitikimą su notaru, paruošime reikalingus steigimo dokumentus, o Jūsų atsakomybėje liks sugalvoti MB pavadinimą bei pateikti MB steigimui reikalingus dokumentus.

Kainos

MB steigimas elektroniniu būdu – 239€

MB steigimas per notarą – nuo 329€


Naudinga informacija MB steigėjams

Mažoji bendrija (MB) yra puikiai pritaikyta smulkaus bei vidutinio verslo vystymui. 

Mažoji bendrija yra ribotos civilinės atsakomybės, tad jos nariai atsako tik MB turtu, tai reiškia jog šiuo atžvilgiu MB yra panaši į UAB, tačiau MB nėra reikalinga minimalus 2500€ įstatinis kapitalas, jį nustato MB nariai. Daugiau skirtumų bei panašumų tarp UAB ir MB rasite čia.

Mažoji bendrija yra geresnė už IĮ tuo, jog čia yra ribota civilinė atsakomybė, o individualios įmonės vadovas atsako ir savo asmeniniu turtu.


Ko reikia, norint įsteigti MB patiems?

mb-steigimas
  • Elektroninio parašo.
  • MB registracijos adreso.
  • Teisingai pateikti reikiamus dokumentus bei užpildyti privalomas formas.
  • Arba visa tai galime atlikti už Jus, net nepajusite, kai jau turėsite naują, nuosavą mažąją bendriją, tiesiog patikėkite visas procedūras mums, o patys džiaukitės laisvu laiku.