Įmonių steigimas nelietuvišku pavadinimu

Įmonių steigimas nelietuvišku pavadinimu

Steigti įmonę nelietuvišku pavadinimu visų pirma tai reiškia naujas galimybes įmonei. Tai teikia didesnį pasitikėjimą užsienio partneriams. Taip pat tai padės įmonės vadovybei pritraukti didesnes investicines įplaukas iš užsienio investitorių. 

steigiame-imone-nelietuvisku-pavadinimu

Naudinga informacija steigiant įmonę nelietuvišku pavadinimu

Po 2013 metų gegužės mėnesio įmonių steigimas nelietuvišku pavadinimu buvo gerokai apsunkintas. Dabar, norėdami įsteigti įmonę nelietuvišku pavadinimu turime pasinaudoti įstatymų spragomis ir apeiti esamą tvarką. 

Tačiau mes be vargo galime padėti Jums įsteigti įmonę nelietuvišku pavadinimu.

Papildomas mokestis steigiant įmonę užsienietišku pavadinimu – 209€.


 

Platesnė informacija steigiant įmonę nelietuvišku pavadinimu

Nemaža dalis verslininkų, ypač tų, kurių veikla yra orientuota į eksportą, noriai rinktųsi nelietuvišką (užsienietišką) imonės pavadinimą.

Jeigu įmonė yra susijusi su, pavyzdžiui, kita UAB ar MB, ar kitu užsienietišku juriniu asmeniu, tuomet atsiranda laisva galimybė steigti įmonę nelietuvišku pavadinimu, kitaip tariant jis neprivalo atititkti lietuvių kalbos normų.

Iš esmės neverta nerimauti, dabartiniu laiku yra daug įmonių, kurios padeda steigti įmones nelietuviškais pavadininimais, Jums tereikia susisiekti ir aptarti sekančius etapus, su jų pagalba įgysite naują įmonę nelietuvišku pavadinimu.

admin