Kodėl įsteigtas UAB, MB vertingesnis nei steigiamas naujas?

Kodėl įsteigtas UAB, MB vertingesnis nei steigiamas naujas?

Įsteigtos įmonės (UAB, MB, IĮ, VŠĮ) įsigijimo pranašumą prieš naujos įmonės steigimą lemia tai, kad įsiyjant jau įsteigtą įmonę, nereikia pildyti begalės dokumentų bei eikvoti savo laiko.

UAB-geriau-uz-MB

Įsigyjant jau įsteigtą (UAB, MB, IĮ, VŠĮ) Jūs esate pranašesni, nes Jums tereikia pasirašyti ir perimti įmonės valdymą į savo rankas.

Kaip galite įsigyti UAB, MB ar kitą juridinį vienetą?

  • Išsirinkti UAB, MB ar kito juridinio vieneto pavadinimą iš pateikiamo sąrašo. Jeigu visiškai nerasite tinkamo pavadinimo sąrašo, tuomet galėsime pagal Jūsų pageidavimus isteigti UAB, MB ar kitą juridinį vienetą.
  • Pateikti bendrinę informaciją, reikalingą UAB, MB ar kito juridinio vieneto pirkimo – pardavimo sutartims paruošti. Taip pat reikalinga akcininkų ar narių pagrindinė kontaktinė informacija: vardas, pavardė, asmens kodas, deklaruota gyvenamoji vieta, telefono numeris ,elektroninio pašto adresas, jeigu akcininkai arba nariai yra santuokoje ir akcijas ar nario teises įgyja pagal bendrosios jungties sutuoktinių nuosavybės teisę, tuomet aukščiau paminėti duomenys yra reikalingi abiejų sutuoktinių.
  • Kai perkama UAB, tuomet numatytu metu reikia atvykti pas notarą pasirašyti akcijų įgijimo dokumentų. Kai perkama MB, galime pasirašyti dokumentus abiems šalims patogioje vietoje.
  • Įvykdyti vadovų, akcininkų, narių pakeitimus Registrų centre. Šie pakeitimai su juridinių asmenų tvarkytojo pagalba turėtų būti padaryti per penkias darbo dienas nuo įmonės įsigijimo.
admin